Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Rolimpex

Karmnik Warszawiak

Karmnik dla ptaków Warszawiak można zainstalować w zacisznym miejscu w ogrodzie lub nawet na balkonie. Pozwala przetrwać im trudny okres, gdy mają problem z samodzielnym zdobyciem pokarmu. Jednocześnie karmnik Warszawiak jest swoistą, naturalną dekoracją wpasowującą się w różne style urządzania. Umożliwia obserwacje fascynującego świata fauny. Z karmnika korzystają m.in. różne gatunki sikorek, wróbel, mazurek, gil, kawka i jemiołuszka. Dzięki niemu (i nie tylko) można poznać zwyczaje ptaków i bogatą różnorodność skrzydlatych przedstawicieli fauny.


Specyfikacja
Materiał
Drewno sosnowe
Waga
2,1 kg
Wymiary
40x40x32
Producent
Brak produktu na magazynie

Karmniki dla ptaków duże

Karmnik Warszawiak pozwala na zbudowanie prawdziwej stołówki dla ptaków. Ma duże rozmiary (40x40x32cm), a więc może zmieścić jednocześnie co najmniej kilku skrzydlatych przyjaciół. Nierzadko tętni życiem. Konserwacja karmnika, oczyszczanie, podawanie świeżej wody i pokarmu jest wygodne. Listewki ochronne przy podstawie ograniczają ryzyko wysypywania czy zwiewania pokarmu.

Budowa karmnika dla ptaków – duży atut „Warszawiaka”

Karmnik warszawiak zbudowany jest z surowego drewna sosnowego. Jest w pełni naturalny i wpasowuje się w każde miejsce. Można go także dostosować, np. malując na dowolny kolor. Dzięki odpowiedniej wysokości konstrukcji ptaki mogą poruszać się wewnątrz, a także w jego obrębie. Solidny, spadowy daszek chroni przed śniegiem i zamoczeniem. To zapewnia trwałość na długie lata.

Karmniki dla ptaków i dokarmianie – co warto wiedzieć:

  • Karmnik w ogrodzie warto zamontować na wysokim, stabilnym słupku, np. na wys. 150-200cm. To zmniejszy zagrożenie ze strony drapieżników, np. kotów.
  • Miejsce montażu powinno być zaciszne, ale nie bezpośrednio znajdujące się przy drzewach (łatwiejszy dostęp kotów).
  • Karmnik powinien być systematycznie czyszczony.
  • Równie ważna a czasem bagatelizowana jest regularna wymiana wody w karmniku.

Karmnik dla ptaków Warszawiak ma tradycyjny wygląd i uniwersalne zastosowanie. Dzięki niemu uda się zbudować zimową „stołówkę” dla sikorek, wróbli, gili i wielu innych gatunków.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk