Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

World of Grass

Wycinków na stronie  11 23 47

Naszym klientom proponujemy bogaty wybór produktów World of Grass, renomowanego producenta mieszanek traw, który ceniony jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. W skład wszystkich mieszanek wchodzą precyzyjnie i starannie wyselekcjonowane nasiona o bardzo korzystnych właściwościach. Produkty World of Grass znajdują zastosowanie nie tylko w przydomowych ogródkach, lecz także na terenach użytkowych czy rekreacyjnych.

Uniwersalne i specjalistyczne mieszanki traw – World of Grass

W asortymencie produktów World of Grass znaleźć można mieszanki traw uniwersalnych, lecz także specjalistyczne kompozycje nasion – m.in. trawy regeneracyjne, sportowe czy dekoracyjne. Poszczególne mieszanki różnią się od siebie przeznaczeniem i zastosowaniem, co pozwala na sprawne i szybkie założenie pięknego trawnika, nawet w niesprzyjających warunkach. Produkty, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, odznaczają się najwyższą jakością oraz konkurencyjną ceną, a wszystkie z nich występują w różnych wariantach wagowych – dzięki temu możesz zamówić dokładnie tyle materiału siewnego, ile potrzebujesz! Już teraz sprawdź szczegóły oferty.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk