Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

World of Grass

Wycinków na stronie  11 23 47

Naszym klientom proponujemy bogaty wybór produktów World of Grass, renomowanego producenta mieszanek traw, który ceniony jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. W skład wszystkich mieszanek wchodzą precyzyjnie i starannie wyselekcjonowane nasiona o bardzo korzystnych właściwościach. Produkty World of Grass znajdują zastosowanie nie tylko w przydomowych ogródkach, lecz także na terenach użytkowych czy rekreacyjnych.

Uniwersalne i specjalistyczne mieszanki traw – World of Grass

W asortymencie produktów World of Grass znaleźć można mieszanki traw uniwersalnych, lecz także specjalistyczne kompozycje nasion – m.in. trawy regeneracyjne, sportowe czy dekoracyjne. Poszczególne mieszanki różnią się od siebie przeznaczeniem i zastosowaniem, co pozwala na sprawne i szybkie założenie pięknego trawnika, nawet w niesprzyjających warunkach. Produkty, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, odznaczają się najwyższą jakością oraz konkurencyjną ceną, a wszystkie z nich występują w różnych wariantach wagowych – dzięki temu możesz zamówić dokładnie tyle materiału siewnego, ile potrzebujesz! Już teraz sprawdź szczegóły oferty.

Trawy do wysiewania na wymagających gruntach

W naszej ofercie znajdziesz specjalistyczne mieszanki traw. Proponujemy na przykład trawy sportowe albo dekoracyjne, które przygotowujemy ze specjalnych kompozycji roślin. W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim produkty cenionej marki World of Grass, które w zależności od potrzeb pozwolą Ci na renowację trawnika albo stworzenie łąki kwietnej czy dekoracyjnego trawnika. Każdy z nich składa się ze specjalnie wyselekcjonowanej mieszanki traw, która pozwala na uzyskanie pożądanego efektu w stosunkowo krótkim czasie. Na przykład trawa dekoracyjna to kompozycja wiechliny łąkowej, kostrzewy czerwonej, kostrzewy szczeciniastnej oraz dwóch odmian życicy trwałej. Jeśli nie wiesz, która mieszanka traw sprawdzi się u Ciebie najlepiej, nasi specjaliści chętnie Ci pomogą.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk