Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
World of Grass

Renowacja World of Grass

Wyjątkowa mieszanka traw o zaawansowanej technologii i starannie dobranych składnikach. Idealnie nadaje się do regeneracji wszystkich rodzajów trawników. Zapewnia szybkie odzyska- nie gęstej i soczystej darni. Zastosowana technologia otoczkowania nasion to wsparcie wzrostu nasion od samego początku. Wpływa ona na szybkość kieł- kowania oraz na wysoką jakość trawy po wysiewie. Doskonale odnawia stary, zniszczony trawnik.

Skład:

Życica trwała 100% trzy odmiany.
Produkt otoczkowany

Zawartość trawy 25-50%, otoczka 50%-75%


Specyfikacja
Producent
Marka
World of Grass
Wydajność
1 kg na 45 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
1 kg (karton)
od 
3349

"Renowacja"

Czasem trawnik traci swoje walory i gęstość, niekiedy już po zimie przypomina obraz nędzy i rozpaczy. Na szczęście można przywrócić go do poprzedniego stanu. W takim wypadku wykonuje się m.in. dosiewy. Świetnie w takiej roli sprawdza się mieszanka traw „Renowacja” od World of Grass.

Mieszanka traw „Renowacja” – najważniejsze informacje

Mieszanka renowacja zawiera życicę trwałą (rajgras angielski), która jest trawą żywotną, odporną na uszkodzenia mechaniczne, deptanie, a przy tym szybko regenerującą się po koszeniu. Jednocześnie należy do traw szybko zagęszczających się, tworzących zwartą darń. Z tego powodu świetnie sprawdza się w renowacji zaniedbanych i starych trawników.

Nasiona traw „Renowacja” od World of Grass – gdzie je wysiewać?

Mieszanka traw „Renowacja” jest wykorzystywana do „zadań specjalnych”. Pozwala przywrócić naturalny wygląd zniszczonym trawnikom. Bardzo dobrze nadaje się do dosiewów. Zapewnia efekt „soczystej zieleni”. Szybko odnawia trawnik ograniczając tym samym ryzyko wystąpienia innych problemów, np. wzmożonego wzrostu chwastów.

Skład mieszanki traw „Renowacja”

W mieszance „Renowacja” znajdują się trzy odmiany życicy trwałej. Nasiona selekcjonowano pod względem zdolności kiełkowania, a ponadto są otoczkowane. Otoczkowanie poprawia wydajność – nasiona mają lepsze warunki do wzrostu, są chronione przed patogenami, kiełki charakteryzują się silniejszym wzrostem początkowym, zaś sam siew nasion otoczkowanych jest bardziej precyzyjny.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk