Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
World of Grass

Dekoracyjna

Samozagęszczająca się, wyjątkowa mieszanka traw w skład której wcho- dzą najwyższej jakości nasiona idealnie nadające się na słabszą glebę. Dodatek nawozu organicznego wzmacnia wzrost, co w efekcie gwarantuje piękny, efek- towny i soczysto-zielony trawnik nadając obiektom elegancki wygląd. Nie wymaga częstego koszenia. Mieszanka ta to idealny trawnik dla terenu przy domu, który będzie prawdziwą ozdobą i dekoracją otoczenia.

Skład:

50% trawa zaprawiana Nano Groo Super Start

Skład mieszanki traw:

  • Wiechlina łąkowa 4%
  • Kostrzewa czerwona 45%
  • Kostrzewa szczeciniasta 10%
  • Życica trwała 41% - dwie odmiany

50% obornik nie mieszamy, dokładamy torebkę 0,5kg


Specyfikacja
Producent
Marka
World of Grass
Wydajność
1 kg na 45 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
1 kg (karton)
od 
3349

"Dekoracyjna"

Mieszanka nasion „Dekoracyjna” od World of Grass jest skierowana do tych osób pragnących założyć trawnik, który będzie wizytówką ogrodu. Skład gatunkowy jest zróżnicowany, zawiera gatunki o umiarkowanych wymaganiach, o dużych walorach dekoracyjnych. To trawa samozagęszczająca się, szybko tworząca zwartą darń.

Mieszanka nasion „Dekoracyjna” – najważniejsze informacje

Mieszanka traw „Dekoracyjna”, jak wskazuje nazwa, w dużym stopniu „skupia” się na aspektach dekoracyjnych trawnika. Warto ją wysiać, aby trawnik był piękniejszy niż inne, zachwycał jednolitością barwy i gęstością. To element ogrodu, o który trzeba dbać. W mieszance jednak wykorzystano gatunki, które mają umiarkowane wymagania i radzą dobie m.in. w słabszych warunkach glebowych. Są trwałe, szybko zagęszczają się, nie wymagają tak częstego koszenia jak trawy wykorzystywane w mieszankach, tj. na cele użytkowe.

Nasiona traw „Dekoracyjna” – gdzie je wysiewać?

Mieszanka nasion „Dekoracyjna” nadaje się do przydomowych ogrodów, parków oraz zieleni miejskiej. Sprawdza się zarówno w ogrodach angielskich, gdzie wizytówką jest ogród z równo przyciętym obrzeżem; jak i w innych stylach urządzania. Jest wartością dodaną w eleganckich ogrodach miejskich, pozytywnie wyróżnia się również w bylinowych ogrodach wiejskich. Podkreśla walory dekoracyjne innych roślin, np. sąsiadując z rabatą, ogrodem skalnym czy kompozycjami drzewiasto-krzewiastymi.

Skład mieszanki traw „Dekoracyjna”

Trawa „Dekoracyjna” zawiera zbliżone proporcje kostrzewy czerwonej (45%) i życicy trwałej (41% - dwie odmiany). Dzięki temu jest atrakcyjna dla oczu, ale jednocześnie wytrzymała. Mieszankę nasion wzbogacono o kostrzewę szczeciniastą (10%) oraz wiechlinę łąkową (4%). Nasiona zostały zaprawione stymulatorem Nano Groo Super Start determinującym szybkie i równomierne kiełkowanie. W opakowaniu znajduje się torebka nawozu – organicznego – na „start”.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk