Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiennik

Wycinków na stronie  11 23 47

Firma Nasiennik, jako jeden z liderów w produkcji mieszanek traw, oferuje swoim klientom precyzyjnie skomponowane mieszanki traw, które różnią się od siebie przeznaczeniem i zastosowaniem. Wszystkie z nich powstają w Polsce, a ich produkcja nadzorowana jest przez specjalistów, dzięki czemu gotowe produkty odznaczają się najwyższą jakością.

Mieszanki trawnikowe firmy Nasiennik

Wśród asortymentu marki Nasiennik znaleźć można zarówno uniwersalne mieszanki trawnikowe, jak i produkty specjalistyczne, przeznaczone do zakładania trawników dekoracyjnych czy sportowych. Ponadto oferta przystosowana jest także do potrzeb profesjonalistów, a producent oferuje mieszanki nasion, które wykorzystywane są na łąkach i pastwiskach.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne, sprawdzone produkty firmy Nasiennik, które dostępne są w różnych opakowaniach. Oferujemy wysyłkę na terenie całej Polski, dzięki czemu możesz zamówić wysokojakościowy materiał siewny bez wychodzenia z domu! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz specyfikacją i składem procentowym poszczególnych mieszanek.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk