Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona ekologiczne

Wycinków na stronie  11 23 47

Wraz z coraz większym wzrostem świadomości społecznej, wzrasta także potrzeba zastępowania tradycyjnych produktów artykułami ekologicznymi – nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku rynku rolniczego. Nasiona ekologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dzięki czemu są coraz łatwiej dostępne.

Proponujemy ekologiczny materiał siewny, przystosowany do różnych warunków glebowych. Dostępny jest w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu opakowanie można dostosować bezpośrednio do powierzchni gospodarstwa, pastwiska czy ogrodu.

Czym charakteryzuje się ekologiczny materiał siewny?

Ekologiczny materiał siewny pozyskiwany jest ze specjalistycznych i certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Podczas jego produkcji nie są wykorzystywane nawozy sztuczne ani chemiczne środki ochrony roślin, a cały proces nadzorowany jest przez odpowiednie firmy certyfikujące.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk