Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nasiona ekologiczne

Wycinków na stronie  11 23 47

Wraz z coraz większym wzrostem świadomości społecznej, wzrasta także potrzeba zastępowania tradycyjnych produktów artykułami ekologicznymi – nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku rynku rolniczego. Nasiona ekologiczne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród rolników, dzięki czemu są coraz łatwiej dostępne.

Proponujemy ekologiczny materiał siewny, przystosowany do różnych warunków glebowych. Dostępny jest w różnych wariantach rozmiarowych, dzięki czemu opakowanie można dostosować bezpośrednio do powierzchni gospodarstwa, pastwiska czy ogrodu.

Czym charakteryzuje się ekologiczny materiał siewny?

Ekologiczny materiał siewny pozyskiwany jest ze specjalistycznych i certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Podczas jego produkcji nie są wykorzystywane nawozy sztuczne ani chemiczne środki ochrony roślin, a cały proces nadzorowany jest przez odpowiednie firmy certyfikujące.

Ekologiczny materiał siewny

Przygotowaliśmy szeroką ofertę ekologicznego materiału siewnego. Nasiona ekologiczne, które u nas znajdziesz, to takie, które odpowiadają na coraz większe potrzeby naszej planety. Wybierając je, nie musisz się obawiać, że będą trudniejsze w uprawie niż tradycyjne nasiona rolnicze. Proponowany przez nas materiał nadaje się bowiem do stosowania w różnych warunkach glebowych. Bobik, wykę jarą, rzodkiew oleistą czy innego rodzaju EKO nasiona pozyskujemy wyłącznie ze specjalistycznych gospodarstw rolnych, które posiadają stosowne certyfikaty.

Nasiona ekologiczne dobre dla każdego ogrodnika i rolnika

Komponując ofertę ekologicznych nasion rolniczych, wzięliśmy pod uwagę fakt, że ekologia i dobro naszej planety, jest ważne dla każdego z nas. Wiemy, że naszymi Klientami są zarówno początkujący rolnicy i ogrodnicy, którzy mają niewielkie przydomowe ogródki, jak i profesjonaliści zajmujący się uprawą dużych pól. Opakowanie produktów, które oferujemy, są dostępne w wielu różnych rozmiarach. W związku z tym niezależnie od tego, jaki ogród, pole czy pastwisko posiadasz, możesz wybrać taki wariant, który pozwoli Ci na wykorzystanie całego materiału. Cechą, która wyróżnia nasiona ekologiczne, jest sposób produkcji, który jest przyjazny środowisku naturalnemu. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że w procesie powstawania proponowanych przez nas nasion rolniczych nie są wykorzystywane sztuczne nawozy oraz chemiczne środki ochrony roślin. Właśnie dlatego wybierając je, możesz mieć pewność najwyższej jakości plonów, które otrzymasz.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk