Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Mietlica biaława

Mietlica biaława to cenny gatunek wilgotnych łąk kośnych, na pastwiskach pożądana ze względu na wysoką wartość pokarmową. Tworzy darń odporną na udeptywanie. Jest gatunkiem wieloletnim, wolno kiełkującym.. Charakteryzuje ją dobra zimotrwałość, jednak podczas ostrych, bezśnieżnych zim, a także po grubą, długo zalegającą pokrywą śnieżną wymarza. To trawa ciepłolubna, która wegetację rozpoczyna stosunkowo późno wiosną, jest także wrażliwa na spóźnione przymrozki wiosenne. 
Odznacza się niewielką konkurencyjnością, w warunkach obfitego nawożenia szybko zostaje zagłuszona przez inne trawy. Jest gatunkiem światłolubnym.


Specyfikacja
Norma wysiewu na 1 ha
10 kg
Opakowanie
5 kg (worek papierowy), 25 kg (worek papierowy)
od 
11070
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk