Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Agronas

Wycinków na stronie  11 23 47

Agronas to polska firma obecna na rynku ogrodniczo-rolniczym od wielu lat, a bogate doświadczenie i obszerna wiedza specjalistyczna sprawia, że producent może pochwalić się tytułem lidera w swojej dziedzinie. Mieszanki traw marki Agronas odznaczają się wysoką jakością, którą doceniają profesjonaliści oraz amatorzy ogrodnictwa i rolnictwa nie tylko w Polsce, lecz także za granicą.

Mieszanki traw Agronas

Wśród obszernego asortymentu firmy Agronas znaleźć można zarówno uniwersalne i specjalistyczne mieszanki trawnikowe, jak i profesjonalne kompozycje traw pastwiskowych. Produkty przeznaczone do ogrodów odznaczają się odpornością na niesprzyjające warunki, natomiast te, które wykorzystywane są na łąkach i pastwiskach, cechuje dobra smakowitość, bogactwo składników odżywczych oraz bujne plonowanie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz oryginalne, certyfikowane produkty firmy Agronas, które dostępne są w wielu wariantach wagowych. Gwarantujemy nie tylko szybką i bezpieczną wysyłkę na terenie całej Polski, lecz także konkurencyjną cenę! Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją oraz przeznaczeniem poszczególnych produktów.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk