Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Najlepsze Trawy z Iławy

Starane Trawniki

Jest środkiem chwastobójczym w formie płynu (emulsja olejowa w wodzie) do spo- rządzania emulsji wodnej stosowanym nalistnie, przeznaczonym do powschodowego zwalczania chwastów dwuliściennych na trawnikach, boiskach sportowych i polach golfowych. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych i polowych. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników profesjonalnych i nieprofesjonalnych.


od 
3932

Chwasty wrażliwe: babka lancetowata, babka zwyczajna, gwiazdnica pospolita, koniczyna biała, maruna bezwonna, mniszek pospolity, przytulia czepna, stokrotka pospolita, niezapominajka polna, szczaw tępolistny.

Zwalcza chwasty na trawnikach, polach golfowych i boiskach sportowych.

Zawartość substancji czynnych:
• fluroksypyr (związek z grupy pochodnych kwasu pirydynokarboksylowego) w postaci estru (fluroksypyr metylu) – 40 g/l (3,66%)
• chlopyralid (związek z grupy pochodnych kwasu karboksylowego) w postaci soli monoetanoloaminowej – 20 g/l (1,83%)
• MCPA (związek z grupy fenoksykwasów)
w postaci soli potasowej – 200 g/l (18,34%)

Zakres stosowania, terminy i dawki:
Trawniki, boiska sportowe i pola golfowe.

Środek stosować wyłącznie w terminie od początku kwietnia do połowy września. Środek stosować podczas dobrej pogody, na wilgotną glebę od wiosny do wczesnej jesieni, w okresie intensywnego wzrostu chwastów.

Zalecana dawka:
30-40 ml środka na 100 m2.
100 ml środka rozcieńczyć w 5-10 l wody.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk