Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Graminex

GAZON

Mieszanka nasion do zakładania trawników o wysokiej atrakcyjności. Szczególne walory dekoracyjne połączone z zimotrwałością oraz odpornością na umiarkowane użytkowanie sprawiają, iż tworzona darń doskonale prezentuje się zarówno w ogrodach przydomowych, na trawnikach wokół budynków mieszkalnych, a także na terenach rekreacyjnych.

Skład procentowy:

  • Życica trwała 25%,
  • Życica trwała 20%,
  • Kostrzewa czerwona 30%,
  • Kostrzewa czerwona 15%,
  • Wiechlina łąkowa 5%,
  • Wiechlina łąkowa 5%

Specyfikacja
Producent
Marka
Graminex
Wydajność
1 kg na 40 m2
Okres wysiewu
IV - X
Opakowanie
0,5 kg (karton), 1 kg (karton), 4 kg (worek papierowy), 10 kg (worek papierowy)
od 
1570
Graminex logo.jpg

Mieszanki traw gazonowych linii "GRAMINEX"

Produkty marki GRAMINEX są znane i cenione zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, m. in. na Litwie, Ukrainie, Rosji, Wielkiej Brytanii i Czechach. Mieszanki bazują na nasionach odmian z własnych hodowli: życica trwała GRILLA, NIRA, BOKSER, oraz kostrzewa czerwona GROBLA.
Obok własnych odmian stosujemy również doskonałe odmiany hodowli krajowej i najlepsze odmiany hodowli europejskiej.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk