Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Gryka EKO

Gryka siewna charakteryzuje się wysokimi wymaganiami cieplnymi, jest bardzo wrażliwa na przymrozki.
Cechuje ją duża dynamika narastania biomasy. Jest w niewielkim stopniu porażana przez choroby i szkodniki oraz dobrze zagłusza chwasty, dzięki czemu intensywne zabiegi chemiczne i mechaniczne są zbędne podczas jej uprawy. Poza tym nie wymaga intensywnego nawożenia mineralnego, gdyż dobrze wykorzystuje składniki pokarmowe z naturalnych zasobów gleby. Istotne jest, że kasza i inne produkty z gryki są zaliczane do tzw. bezpiecznej żywności.

Gryka jest również bardzo wartościową rośliną miododajną. Z jednego hektara zasiewów gryki można uzyskać w wyniku oblotu pszczół 40-100 kg miodu.


Specyfikacja
Norma wysiewu na 1 ha
60 - 70 kg
Opakowanie
25 kg (worek papierowy)
Brak produktu na magazynie
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk