Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Wyka jara EKO

Wyka siewna jest cenną rośliną pastewną z grupy roślin strączkowych. Jest uprawiana na nasiona i zielonkę w plonie głównym oraz na zielonkę w poplonie ścierniskowym. Podobnie jak pozostałe rośliny strączkowe, jej korzenie wchodzą w symbiozę z bakteriami brodawkowymi z rodzaju Rhizobium, które wiążą azot z powietrza. Na skutek tego, odmiana nie wymaga nawożenia azotowego. 
Wymagania glebowe wyki są średnie do większych. Najlepiej nadaje się do uprawy na glebach kompleksu pszennego dobrego i żytniego bardzo dobrego.


Specyfikacja
Norma wysiewu na 1 ha
80 - 120 kg
Opakowanie
25 kg (worek papierowy)
Brak produktu na magazynie
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk