Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Graminex

Wycinków na stronie  11 23 47

Graminex, jako jeden z najpopularniejszych producentów specjalistycznych mieszanek nasion, proponuje swoim klientom sprawdzony i wysokojakościowy materiał siewny, który doceniany jest zarówno przez profesjonalistów, jak i przez amatorów ogrodnictwa. Produkty cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, lecz także za granicą – m.in. w Czechach, Wielkiej Brytanii czy Rosji.

Mieszanki nasion oferowane przez firmę Graminex produkowane i testowane są w Polsce, dzięki czemu ich specyfikacja przystosowana jest do warunków atmosferycznych, które panują w kraju.

Mieszanki nasion Graminex

W asortymencie marki Graminexznajdziesz zarówno uniwersalne mieszanki traw, przeznaczone do większości przydomowych trawników, jak i specjalistyczne produkty, które pozwolą na założenie dekoracyjnej lub sportowej murawy. Ponadto producent oferuje nasiona, które wykorzystywane są w rolnictwie, m.in. na łąkach i pastwiskach. Ich wysoka wartość odżywcza, dobra smakowitość oraz bujne plonowanie sprawia, że stanowią one cenne źródło pożywienia wielu zwierząt hodowlanych.

Produkty firmy Graminex, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, występują w wielu wariantach wagowych, dzięki czemu możesz dobrać ilość zamawianego materiału siewnego do powierzchni swojego ogrodu lub pastwiska – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk