Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl
Rolimpex

Karmnik Czerwony daszek

Karmnik dla ptaków Czerwony daszek to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych, oklepanych karmników. Spełnia swoje zadanie z nawiązką, a przy tym jest atrakcyjną dekoracją działki lub balkonu. Kojarzy się nieco z domem baby Jagi. Ptakom to nie wadzi, najważniejsza dla nich jest zawartość karmnika i odpowiedzialność osoby dokarmiającej.


Specyfikacja
Materiał
Drewno sosnowe
Waga
1,9 kg
Wymiary
39x39x35
Producent
od 
8990

Karmnik dla ptaków drewniany

Karmnik dla ptaków Czerwony daszek został wykonany z surowego, sosnowego drewna. Materiał jest więc naturalny, wytrzymały, odporny na niesprzyjające warunki pogodowe. Model wyróżnia się   dużym, czterospadowym dachem częściowo pomalowanym na czerwono. Wzór w drewnie imituje tradycyjne dachówki. Konstrukcja ma wymiary 39x39x35cm. Wewnątrz można umieścić pokarm, a także poidełko z wodą. Szerokie listewki ochronne ograniczają ryzyko wypadania pokarmu poza obręb karmnika.

Jakie ptaki przyciągnie karmnik Czerwony daszek?

W Polsce wiele gatunków ptaków pozostaje na zimę pomimo gorszego dostępu pokarmu. To m.in. sikorki, wróbel pospolity, mazurek, gile, kawki i jemiołuszki. W zależności od regionu karmnik mogą odwiedzać różnorodni goście, a z czasem dobra ptasia stołówka staje się słynna w całej okolicy. Dlatego karmniki dla ptaków to ciekawe obiekty obserwacyjne. Przyglądanie się pląsającym zwierzętom, ich zwyczajom, a nierzadko nieposkromionemu apetytowi sprawia dużo satysfakcji.

Karmniki dla ptaków i dokarmianie – co warto wiedzieć:

  • Gdy rozpocznie się dokarmianie ptaków zimą, trzeba kontynuować je aż do wiosny. Ptaki „wykupują abonament”. Przyzwyczajają się i przylatują do stołówki, nawet gdy nie ma pokarmu.
  • Karmnik powinien być montowany w miejscu niedostępnym dla drapieżników, w tym ssaków.
  • Karmnik dla ptaków powinno się w razie potrzeby czyścić. Należy usuwać odchody ptaków, zepsuty pokarm i inne zanieczyszczenia.

Czerwony daszek sprawia, że ogród jest piękniejszy, a przy tym bardziej przyjazny zwierzętom.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk