Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nawóz wiosenny do trawnika

Wycinków na stronie  11 23 47

Po intensywnej zimie trawnik wymaga szczególnej pielęgnacji – nie wystarczy wówczas wyłącznie koszenie, niezbędne bowiem może okazać się także nawożenie. Do tego celu warto wykorzystać specjalny nawóz wiosenny do trawnika, który przyspieszy wzrost roślin, zadba o ich prawidłowy rozwój oraz sprawi, że trawa szybko się zazieleni.

Proponujemy wysokojakościowe i sprawdzone nawozy do trawy na wiosnę. Są to nawozy mineralne, które dostarczają roślinom i glebie niezbędnych składników odżywczych. Ze względu na swoją uniwersalność, artykuły nadają się do wszystkich gatunków traw oraz dostępne są w opakowaniach różnej pojemności.

Nawozy do trawy na wiosnę

W składzie nawozów do trawy na wiosnę występują wartościowe pierwiastki, takie jak fosfor czy potas. Nie tylko wspomagają one wzrost roślin, lecz także chronią je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a także przed chorobami i szkodnikami. Stosowanie nawozu wiosennego do trawy jest więc najlepszym sposobem na szybkie i efektywne zregenerowanie trawnika po zimie.

Nawóz użyźniający glebę

W naszej ofercie znajdziesz produkty, które pozwolą Ci zadbać o glebę w ogrodzie po intensywnej zimie, na przykład nawóz wiosenny do trawnika. Jest to produkt, który cieszy się równie dużym zainteresowaniem, co wapno do trawnika. Warto stosować takie produkty przede wszystkim z uwagi na to, że zapewniają skuteczną regenerację darni oraz stymulują zdrowy rozwój traw, co nie byłoby możliwe bez odpowiedniego wsparcia gleby, która była narażona na działanie szkodliwych warunków zimowych.

Nawóz do trawy na wiosnę może z kolei uzupełnić niedobór jednego składnika, na przykład azotu, a w razie potrzeby możesz też zdecydować się na produkt wieloskładnikowy, w którym znajdzie się też potas, fosfor i inne niezbędne pierwiastki i kompleksowo zadbać o przydomowy ogród.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk