Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Nawóz wiosenny do trawnika

Wycinków na stronie  11 23 47

Po intensywnej zimie trawnik wymaga szczególnej pielęgnacji – nie wystarczy wówczas wyłącznie koszenie, niezbędne bowiem może okazać się także nawożenie. Do tego celu warto wykorzystać specjalny nawóz wiosenny do trawnika, który przyspieszy wzrost roślin, zadba o ich prawidłowy rozwój oraz sprawi, że trawa szybko się zazieleni.

Proponujemy wysokojakościowe i sprawdzone nawozy do trawy na wiosnę. Są to nawozy mineralne, które dostarczają roślinom i glebie niezbędnych składników odżywczych. Ze względu na swoją uniwersalność, artykuły nadają się do wszystkich gatunków traw oraz dostępne są w opakowaniach różnej pojemności.

Nawozy do trawy na wiosnę

W składzie nawozów do trawy na wiosnę występują wartościowe pierwiastki, takie jak fosfor czy potas. Nie tylko wspomagają one wzrost roślin, lecz także chronią je przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych, a także przed chorobami i szkodnikami. Stosowanie nawozu wiosennego do trawy jest więc najlepszym sposobem na szybkie i efektywne zregenerowanie trawnika po zimie.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk