Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Obornik kurzy

Wycinków na stronie  11 23 47

Gotowe nawozy naturalne są świetnym rozwiązaniem dla osób, które szczególnie cenią sobie ekologię oraz funkcjonalność. Wśród nich dużą popularnością cieszy się nawóz kurzy, zwany także kurzakiem. Wybierają go właściciele zarówno gospodarstw rolniczych, jak i przydomowych ogródków, a jego największą zaletą jest efektywne i skuteczne odkwaszanie gleby. Ponadto jego działanie opiera się na dostarczaniu roślinom wielu cennych składników odżywczych, które ulegają szybkiemu uwalnianiu.

Proponujemy sprawdzone i bezpieczne nawozy kurze, spełniające najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe i zdrowotne. W naszym asortymencie znajdziesz nawozy naturalne, które pochodzą wyłącznie od zaufanych i profesjonalnych producentów, gwarantujących najwyższą jakość i wydajność.

Zalety obornika kurzego

Nawóz kurzy może być z powodzeniem stosowany na wszystkich rodzajach gleb. Jest w pełni bezpieczny dla roślin oraz łatwo rozpuszcza się w wodzie. Zalecany jest do upraw działkowych, sadowniczych, warzywnych i ogrodniczych, a swoim działaniem zwiększa plony, poprawia strukturę podłoża oraz wspiera prawidłowy rozwój roślin. Nie wydziela przykrego zapachu, a jego aplikacja jest szybka i wygodna.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk