Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Obornik koński

Wycinków na stronie  11 23 47

Obornik koński, tuż obok innych nawozów naturalnych, stanowi alternatywę dla sztucznych preparatów. Może być z powodzeniem stosowany zarówno przez profesjonalnych rolników, jak i przez amatorów ogrodnictwa. Najczęściej przyjmuje formę bezzapachowego granulatu, dzięki czemu jego aplikacja jest wygodna i szybka.

Proponujemy pełnowartościowe nawozy końskie, produkowane przez specjalistów w swojej dziedzinie. Wszystkie nasze produkty spełniają rygorystyczne normy i wymogi środowiskowe i ekologiczne, dzięki czemu są w pełni bezpieczne w stosowaniu.

Dlaczego warto stosować nawóz koński?

Nawóz koński zawiera bardzo dużo substancji organicznych, ponadto odkwasza glebę oraz wzbogaca ją w próchnicę, poprawiając tym samym jej żyzność i strukturę. Korzystnie wpływa na rozwój roślin, ich ukorzenienie, bujność plonów, a także zapobiega rozwojowi chorób.

Ze względu na wydzielanie dużej ilości ciepła, nawóz koński świetnie sprawdzi się w szklarniach oraz we wszelkich uprawach pod osłonami.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk