Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Obornik bydlęcy

Wycinków na stronie  11 23 47

Nawozy naturalne stanowią alternatywę dla sztucznych preparatów. Są chętnie wykorzystywane zarówno w gospodarstwach rolniczych czy sadach, jak i w przydomowych ogródkach. Jednym z popularniejszych nawozów naturalnych jest obornik bydlęcy, który dostarcza roślinom wiele cennych składników pokarmowych, takich jak azot, fosfor, potas, a także wapń czy magnez.

Oferujemy sprzedaż sprawdzonych i ekologicznych oborników bydlęcych, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość, pełne bezpieczeństwo stosowania oraz wydajność proponowanych przez nas nawozów.

W pełni ekologiczne oborniki bydlęce

Dostępne w asortymencie oborniki bydlęce nie zawierają żadnych chemicznych dodatków, barwników i konserwantów. W procesie produkcji zostały pozbawione szkodliwych nasion chwastów, a także jaj i larw owadów. Wszystkie z nich pochodzą z czystych terenów oraz pozbawione są zapachu. Dostępne są w różnych wariantach, co umożliwia szybką i wygodną aplikację. Łączą zalety tradycyjnych oborników z innowacyjnym, nowoczesnym nawożeniem.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk