Masz pytanie? Zapytaj   info@graminas.pl

Granulowana kreda ogrodowa

Wycinków na stronie  11 23 47

Kreda ogrodowa to wyjątkowo skuteczny nawóz do trawników, który ze względu na swoje właściwości stosowany jest także w rolnictwie. Jest preparatem, który wykazuje najszybsze odkwaszające działanie, dzięki czemu niemal natychmiastowo zwiększa dostępność składników odżywczych w glebie. Stosowanie kredowych nawozów do trawników zapobiega rozwojowi chorób, grzybów, pasożytów czy chwastów, a także widocznie zwiększa ilość plonów.

Kredowy nawóz do trawników

Kredowe nawozy do trawników mogą być stosowane w przydomowych ogrodach, lecz także na łąkach, pastwiskach czy sadach. Świetnie sprawdzą się także w przypadku uprawy roślin warzywnych i ozdobnych, a także jako neutralizator przykrych zapachów gnojowicy i innych nawozów naturalnych.

Oferujemy sprawdzone i wysokojakościowe kredowe nawozy do trawników, które mogą być stosowane przez cały rok. Preparaty dostępne są w opakowaniach różnej pojemności, dzięki czemu można dobrać je bezpośrednio do wielkości działki.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Rolimpex S.A.. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@graminas.pl lub tel.: +48 532 399 610.
Koszyk